Про нас

Гранулятор ОГМ та лінії гранулювання пелет від компанії "БАРТ-М" гарантують виготовлення якісного біотоплива.

Ми представляємо унікальну можливість виробляти надзвичайно затребувану продукцію - паливні пелети з відходів виробництва. Пелети, які виготовляються за допомогою гранулятура ОГМ та ліній гранулювання, дуже ціікаві європейцям як якісне і недороге паливо, і нашому виробнику необхідно тільки нарощувати виробничі потужності.


Наші гранулятор ОГМ - це обладнання для виробництва палет з тирси та інших деревних відходів, соломи, лузги зернових, лушпиння соняшнику, барди, торфу, курячого посліду, ВТМ та інше. Двохступеневий редуктор дозволяє забезпечити швидкість обертання матриці гранулятора до 140 об./хв. при приводі потужністю 90/110 кВт, що забезпечує виробництво пелет єврокласу практично з будь-якої сировини.

Лінії гранулювання пелет нашого виробництва залежно від моделі виробляє від 1 до 6 тонн готового продукту на годину.

Скористайтеся чудовою можливістю, адже компанія Мединський пропонує Вам увесь спектр послуг з установки ліній гранулювання, запуску в роботу гранулятора ОГМ для виробництва пелет і подальшого сервісного обслуговування всього комплексу
обладнання.
Ми маємо для цього все необхідне: сучасний виробничий комплекс для виготовлення грануляторів ОГМ, досвідчених і кваліфікованих фахівців, які готові проконсультувати вас в питаннях купівлі грануляторів ОГМ і ліній гранулювання в будь-який час доби.

 

Чому Вам варто працювати саме з компанією "БАРТ-М":

- ми одна з кращих компаній на ринку України, яка спеціалізується на виробництві гранулятора ОГМ та запуску в роботу ліній гранулювання;

- ми готові надати вам бізнес-рішення з коротким терміном окупності;

- ми забезпечуємо установку обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування;

- ми забезпечуємо оперативну поставку комплектуючих для гранулятора ОГМ..

Також наше підприємство "БАРТ-М" надає в продаж всі необхідні запчастини: виготовляє матриці і ролики для гранулятора ОГМ; як нові, так і б/у деталі для гранулятора; повністю укомплектовує лінії для гранулювання пелет.

Якщо ви зацікавилися в зниженні витрат на опалення вашого підприємства, будинку, або плануєте розпочати власний прибутковий бізнес із продажу паливних пелет, то гранулятор ОГМ - кращий варіант для виробництва альтернативного палива на сьогоднішній день.

Працюючи з нами, Ви гарантовано отримаєте найкращий сервіс для обслуговування свого виробництва!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Гранулятор ОГМ-1,5 купити в Україні, прес-гранулятор, лінії гранулювання пелет - BART-M
(основний офіс)

29000, Україна, Хмельницька, Хмельницький, Прибужская, будинок 56
  • +38 (097) 665 665XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create